Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eventusban milyenek a tesiórák?

Eventusban milyenek a tesiórák?

Figyelt kérdés

Eger.Lányok.

félek :D


2011. aug. 6. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom, hogy a moderátorok kitörölték, de a kérdés továbbra is fenn áll, tehát, hogy dagadt vagy-e.

Ennek függvényében tudok csak válaszolni, hiszen egy daginak mindig szar lesz ha futtatják egy kört... ja és a fiúk is a vékony lányokat szeretik, igen még a messzi vidéki sivár Egerben is.

2011. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem,nem vagyok az,és szerencséd van,mert ha az lennék akkor most megsértődnék:D

de miket csináltok stb.

2011. aug. 6. 22:12
 3/4 A kérdező kommentje:
úgyértem külön vannak e fiúk,lányok meg stb.utálom a tesit gyenge is voltam belőle mindig,úgyhogy szeretnék fölkészülni :D
2011. aug. 6. 22:28
 4/4 anonim válasza:
100%
Kimegyünk egy fűtetlen/fűtött sátorba és floorballozunk sztem tökjó:D nyáronmeg stadionban futás..ennyi:D ja,és a fiúk-lűnyok együtt vannak:D
2011. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!