Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 220 pont a ponthatár és...

Ha 220 pont a ponthatár és nekem meg pl.254 pontom van akkor milyen eséllyel vesznek fel?

Figyelt kérdés
Az adatok költségtérítésesre és pótfelvételi eljárásra vonatkoznak.
2011. aug. 6. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mennyi a keretszám, és ebból hány embert vettek fel a normál eljárás során.
2011. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod. Elvileg még 88 ember fér be.
2011. aug. 6. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szinte tuti, hogy felvesznek. :)
2011. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 88 ember fér be és neked több pontod van mint a normál felvételi során meghatározott pont (tehát neked 220 pontnál több van) akkor biztos hogy felvesznek!
2011. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Megkérdezhetem, hogy honnan tudod az adatokat? Én sajna semmilyen infot nem találtam se a felvin, se az OH honlapján :S

Előre is köszi!

2011. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Igen, megkérdezheted. A pontos adatokat én se tudom, csupán a szakfelelőstől (ezen a szakon) hallottam annyit, hogy valószínűleg a költségtérítéses minimum határa lesz a ponthatár. Ez nem mindenhol lesz így és itt is csak lehetséges.
2011. aug. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!