Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S Divat modell sulit...

S. O. S Divat modell sulit varrónő fotós vagy ötvös sulit keresek ingyenes vagy ami elég olcsó Budepesten már van szakmám de az alapítványi suliban szereztem lényeg h lécci linkelgessetek mert már be kéne iratkozzak vhova. Tudtok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ruhaipari modellező technikusként végeztem, de, hogy egész pontos legyek, még arra se jó, hogy kitöröljem vele, pedig kitűnővel, OSZTV 4. hellyel! Azaz mindent betéve tudok... Max. varrónőnek vettek volna fel, és akkor "néhány" év múlva "esetleg" feljebb juthattam volna...

Én meg biztos nem fogok minimálbérért napi 10 órát görnyedni egy helyben...

Magyarul: Semmiképpen nem ajánlom, mert Magyarországon egész egyszerűen nincs ruhaipar, csak a sok kínai gagyi...

Most épp fősulira járok, merőben más szakiránnyal, hátha...

Én a fotóst javasolnám, bár kétlem, hogy van belőle ingyenes...

Ötvöst is csak úgy tudom elképzelni, ha mersz utána vállalkozni és a saját tervezésű egyedi ékszereidet árulod... Bár ezzel is Dunát lehet már rekeszteni.

Csak segíteni akartam, hogy ne tanulj feleslegesen, mint én, remélem nem bánod!

2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már tanultam feleslegesen :D meg a varrónő jó lenne meg am is késöbb külföldre költözöm.. de most sulik kellenének mert nem találok sehol.
2011. aug. 7. 17:19
 3/6 anonim válasza:
én ide megyek, szerintem egész jó suli lehet: www.ringszki.hu
2011. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen néztem ezt de non drága
2011. aug. 17. 09:42
 5/6 anonim válasza:

08:09 vagyok, aki a ringet linkelte

hát igen, azóta én is tájékozódtam róla. cukrász tanfolyamra akartam menni, de 50000ft-ba kerül.. lehet más ki tudja fizetni (apuci-anyuci kicsi gyermeke), de számomra ez rengeteg pénz..

2011. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen nekem is :/
2011. aug. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!