Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy is van ez az ideiglenes...

Hogy is van ez az ideiglenes diákigazolvánnyal?

Figyelt kérdés

Pár napja igényeltem meg az "igazi" és az ideiglenes diákot is (no nem azért mert lusta voltam vagy ilyesmi, tavaly halasztottam és akkor nem rendeltem meg) és valamit nem értek. Most kaptam meg az igénylési lapot valamint a két csekket a normális és az ideiglenes diákhoz, viszont ideiglenes diákot nem kaptam.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy én olvastam valamit félre és most még nem is kellett volna megjönnie az ideiglenesnek, vagy valami gond lehet?


2011. aug. 8. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Na szóval először ki kell tölteni az igénylési(az ideiglenest) lapot meg ugye a csekket(140 ft asszem), amit beviszel az iskola titkárnak és ő csinálja meg az ideiglenest is ott helyben.
2011. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor fogják átadni az ideiglenes diákot, amikor leadod a rendes igénylőlapját + a befizetést igazoló csekket.
2011. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ah értem. Csak ugye neten van lehetőség különböző dokumentumok igénylésénél (konkrétan itt kérte) egy fénykép feltöltése és azt hittem ezzel ez a része megoldódik.
2011. aug. 8. 16:44
 4/4 anonim válasza:
Befizeted a csekket, bemész a sulidba, bemutatod h befizetted, kell egy fénykép rólad és kapsz ideigleneset ami két hónapig jó. Érdemes egyből megigényelni az állandót is mert kb. 2 hónap mire megcsinálják azt is :S
2011. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!