Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TÁTK gólyatáborról?

ELTE-TÁTK gólyatáborról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, érdemes menni? Mennyire durvák a feladatok? pl ha a párotoknak kéne végigcsinálni az adott feladatot akkor féltékenyek lennétek? Nem gáz ha nem akarok megcsinálni valamit? Meséljetek konkrét élményeket!

Másik kar vagy egyetem is érdekel! Légyszi írjatok nemet, kort!(elolvastam a többi gólyatáboros kérdést, de remélem tudtok pontosítani erre a karra)


2011. aug. 8. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm volt tavaly:) neki tetszett, bár bírni kell májjal:D ivós feladat elég sok van, meg vannak a szokásos táboros dalok, hülyéskedések. Ő mindenesetre nagyon élvezte, van némi "perverzkedés", tudod, ilyen csípős viccek, félreérhető beszólások, de azt nem kell komolyan venni. Szeretik, ha részt veszel a dolgokban, szóval ha tudod, h van valami, amit semmiképp sem csinálnál meg, akkor mikor olyan van, amit bevállalnál, jelentkezz mindenképp és akk nincs para, h "mindenből kihúzod magad":)
2011. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

És nincsenek olyan feladatok, amik elsőre ártatlannak tűnnek, majd később derül ki, hogy durvák?

(a párod volt, vagy a barát-barátnőd?)

2011. aug. 8. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Barát-barátnő. Figyelj, ezek a táborok az ismerkedésről szólnak. Vannak, akik visszaélnek vele, de a legtöbben tényleg csak barátkozni akarnak. Aki kicsit is szereti a párját, az itt sem fog csinálni semmi olyat, viszont aki meg akarja csalni, az máshol is meg tudja. Nem ezen múlik. Amúgy nem hiszem, hogy direktbe szivatnának.
2011. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam idén ebben a gólyatáborban, ez a sok hülye éneklés az egyetlen dolog ami tetszett benne. a gólyatánc is vicces volt elsőre, de a hatodik alkalommal mikor eltáncoltatják az emberrel, az az érzése hogy cirkuszi majmokat táncoltatnak. Nem volt szinte egy szabad percem se mert a csoportvezető állandóan összehívta az embereit valami életbevágóan fontos dolog miatt - gubancot játszani. Rengeteg ivós játék van de piából se jutott mindenkinek csak a legelszántabbaknak és leggyorsabbaknak. Azt meg nem mondanám hogy nem lennék féltékeny ha a barátom is menne. Én párkapcsolatban élek és így sok dolgot nem csináltam meg, mert tudom hogy ez rosszul esne neki és nekem is fordított helyzetben, plusz amúgy is elég furcsák. Volt egy kis vetkőzés is, meg tapizós játék, és hát a kedvencem... a lányok póló nélkül feküdjenek le, tegyenek a hasukra egy lufit majd a fiúk erre ráfekszenek (szóval konkrétan a csajra misszionárius pózban) és addig mozog rajta míg a lufi ki nem durran.
2011. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!