Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz a 9. osztály? [emelt...

Nehéz a 9. osztály? [emelt humánra megyek]

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 23:00
 1/8 anonim válasza:
Jóval nehezebb lesz, mint az általános, de kellő tanulással/tanulási módszerrel gyerekjáték :)
2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát, koleszos leszek.><

tanulni meg tudok:)

2011. aug. 14. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy folyamatosan tanulj, ne halogasd. nem olyan nehéz. inkább a 10...
2011. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az előzővel egyetértek. Sok tanár is azt mondja , hogy a 9. a legkönnyebb és utána lesz kicsit nehezebb a 10. meg a 11.
2011. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én a 11.ben bejövő biokémiától rettegek még nagyon ..

meg alapból a kémiától, most is kettes lettem belőle, bár erős kettes, de semmi időm nem maradt tanulni kémiára, mert a magyarra koncentráltam:( de majd koleszban remélem tudnak majd korrepetálni :3

köszi a válaszokat:)

2011. aug. 14. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a nehéz a 9.-ben, hogy nem ismertem a tanárokat, nem tudtam hogy kitől mit várjak, melyik tárgyból kell minden órára tanulni, nagyon odafigyelni, vagy éppen lehet aludni és csak a dogák előtt kell sokat tanulni. Ezért minden órára ugyanannyit készültem, és ez az első pár hét után (addig még érdekes volt) eléggé idegesített. Szóval szerintem ez volt benne a nehéz, persze félévkor már ez nem volt gond. :)

Most leszek 11.-es, 10.-ben ugye már ismertem a tanárokat, viszont kicsit bekeményítettek, és már kezdtek piszkálni az érettségivel, de nem volt gáz. A 11.-12. viszont már az lesz, ugyanis az évvégi jegyek már számítanak a felvételibe. :S

2011. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jaja, azt már én is gondoltam, hogy ez fix hogy nehéz lesz, mert tényleg nem tudod, melyik tanár feleltet minden órán, esetleg melyik írat csak úgy mert olyan kedve van röpdogát, melyiknél lehet puskázni, melyiknél lehet mást csinálni, blabla.. és ennek tényleg csak az a megoldása, hogyha tanulok minden órára ugyanúgy.:/:)

óó, hát minket már egy tanár 8.ban is basztatott az érettségivel.. :'DDDDD igen, azt tudom, úgy is állok majd hozzá, meg az egész gimihez, hogy mindennap tanulás.:/:)

2011. aug. 15. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismered a tanárokat nehéz, de nem vészes, nekem például jobb lett év végén az átlagom, mint 8. végén. A röpdoga mániás tanároknál minden nap kell tanulni, a többinél csak a bejelentett dogákra szoktam.
2011. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!