Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez nem kelt benne visszatetszést?

Ez nem kelt benne visszatetszést?

Figyelt kérdés

1. levél még március környékén, amiben leírom, hogy hallottam, h. nincs jól és hogy ez rosszul érintett és remélem, rendbe jön.


2. levél válasz tőle (szinte ugyanaznap), amiben leírja, h. köszöni figyelmességem, jobban van, miért lett beteg és szívélyesen üdvözöl


Most küldeném neki ezt a levelet:

T. Tanár úr!


Bár hallottam, hogy már jobban van, mégis kérem, engedje meg, hogy személyesen is érdeklődjek hogyléte felől. Remélem, hogy szeptemberben örömmel láthatjuk viszont majd az egyetemen!


Addig is még kellemes nyarat kívánok!

Üdvözlettel:

X.Y.


Kedvelem őt, aggódom érte, de nem akarom, hogy azt higgye, mint férfi kell nekem...


2011. aug. 15. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt már félreértené... Majd ha jön, üdvözöld, és akkor mondd neki, hogy örülsz, hogy jól van, ez a levél szerintem már sok lenne.
2011. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon aranyos vagy. :)))
2011. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző! (:
2011. aug. 15. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ennyire jófej a tanárod?
2011. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tépelődök igazából. Mostanában furcsa megérzésem van és szeretném tudni, hogy minden rendben van-e... Aztán viszont ott van, h. két hét múlva kb. kezdődik az egyetem és lesz nála kötelező előadásom úgyis. (:
2011. aug. 15. 19:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon. Én eredetileg magyarosnak készültem mindig, csak apu miatt (mert szerinte ahhoz én hülye vagyok) másik szakra mentem, ami közel áll apámhoz (a vicc az, hogy talán még nehezebb is, mint a magyar...)


Aztán meg elkerültem ehhez a tanáromhoz egyéb kredites órákra és ő magyar szakos. Nagyon sokat bátorított és ezért pedig nem lehetek neki elég hálás. (: Most magyar szakon vagyok és a másik szakomat sikerült ott hagynom. (: És persze emberileg, szakmailag, mindenhogy ott van. Csak sajnos már nem fiatal és beteg lett és kórházban volt... :(

2011. aug. 15. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
:DD Én is magyar szakos leszek szeptembertől! :) Remélem, nekem is ilyen jó tanáraim lesznek. Melyik egyetemen vagy?
2011. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt én már nem küldeném el, ez már felhívás egy keringőre
2011. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet, h. ismerjük egymást!? (: Ne haragudj, de a tanár és a diák inkognitóját megőrizendő, inkább nem árulnám el...


Igen, én is tartok tőle, h. ez már felhívás lenne keringőre... Az első levelem nem tűnhetett annak... Inkább megvárom azt a szeptembert. Ez lesz a legjobb. Ha nem jön vissza esetleg, majd ráérek akkor ilyesmivel foglalkozni... Kicsit aggódok, mert nála szeretném írni a szakdolgozatom a mesterképzés miatt...

2011. aug. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!