Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén könnyebbek...

Szerintetek idén könnyebbek lesznek valamivel az emelt szintű érettségik, mint eddig?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit olvastam, hogy mivel nőtt 40-ről 50 pontra az emelt szintű érettségikért kapható többletpont, ezért kisebb lesz a különbség a középszint és az emelt között.
2011. aug. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szó volt arról, hogy könnyítenek az emelt érettségiken, de ebből nem lett semmi. Az hogy több pont jár az emeltért, nincs összefüggésben az érettségik nehézségével!

Úgyhogy szívni fogunk, ugyanúgy ahogy előttünk mindenki...

2011. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát már bocs, de ha több többletpontot kapnál érte (már leglaábbis én ezt szűrtem le), akkor miért is legyen könnyebb? Épp az lenne fair, ha nehezebb lenne, nem? O_o Bár igazából szerintem ugyanolyan lesz, mint eddig. Amúgy meg nem olyan nehéz az, mint ahogy az egész érettségi egy nagy vicc az utóbbi években. xD Ne parázz, tedd meg, ami tőled telik és akkor nem lesz gond.
2011. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Némelyik Így is elég könnyű...
2011. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!