Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna e nekem valaki bovebb...

Tudna e nekem valaki bovebb véleményt mondani a Waldorf-iskolákról?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam ezzel kapcsolatban, és dolgozatot kell irjak az alternativ pedagógiával kapcsolatban, és ezért saját véleményeket kell belefoglaljak. Ha segiteni tudtok, megköszönném!
2009. ápr. 14. 13:47
 1/2 anonim válasza:
Egy ismerősöm jár oda, van fafaragás, kosárfonás, szövés, stb. óra, mindenféle rendezvények, előadások a diákoktól. De nagyon lehúzzák az embereket, ilyen pénz, olyan díj és megy a 10-15ezer ft. a szülőktől. Az egyik éves bemutató előadás akármin nem volt belépőjegy, csak adományok. A kis dobozkát megtömték a szülők 5ezresekkel, persze ezt önkéntesen, de a féléves befizetések azért érdekesek:)
2009. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én Waldorfaba járok :D Ami érdekes, hogy kb háromhetente van egy epocha, ami azt jelenti, hogy egy bizonyos tantárgyat veszünk pl töri, matek, magyar stb. Ezen kívül, ahogy az előző válaszoló mondta, vannak művészeti órák. Mielőtt az epocha kezdődne, reggelente elmondunk egy verset magyarul és németül. (de amúgy minden Waldorf suliban úgyanaz a vers van). Na kb most ennyit tudok mondani. Ha konkrét kérdésed van, akkor kérdezz.
2009. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!