Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak, ha végrehajtó...

Mit tanuljak, ha végrehajtó szeretnék lenni és önálló végrehajtó irodát szeretnék nyitni?

Figyelt kérdés
Ehhez mi szükséges? Illetve milyen szakot kellene tanulnom fősulin? Köszönöm előre is!
2011. aug. 19. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kozgaz nem arthat, de ezek fokent kapcsolati token es penzen mulnak.
2011. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én igaságügyi ügintézőnek tanultam - mostmár azt hiszem igazságügyi igazgatás néven fut - és az én osztálytársaim között rengeteg ember volt, aki ezzel foglalkozott, és jöttek a papírt is megszerezni hozzá. :)


[link]


Miskolci vagy pécsi egyetemen van államilag finanszírozottan, költségtérítésesben pedig még az ELTE-n.

2011. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez nem kell fősuli. Nálunk a kigyúrt cigány nagyaudival szerinted milyen iskolát végzett, hogy behajtó lehessen? (nem sztereotípia, tényleg behajtó, ismerem) Hát semmilyet.


Mi kell hozzá?

- Megfelelő emberek ismerete

- A8-as Audi

- Ha nem vagy nagydarab, akkor két kétajtós szekrény magad mellé

- Pénz

2011. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az általad felvázolt az az illegális változat.
2011. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!