Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az SZTE-TTIK...

Milyen volt az SZTE-TTIK gólyatábor?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék ide jelentkezni és érdekelne, hogy milyen volt a gólyatábor. :)
2011. aug. 19. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam. Kecskeméten volt valami wakeboard pályán. Eszméletlen jó volt. Bárcsak nem csak 4 napig tartott volna!:( Rengeteg barátot szereztem, pedig eddig elég zárkózott voltam, de olyan kedvesek, segítőkészek a főgólyák, hogy hamar beilleszkedtem. A sok új barátnak nagyon örülök. Most fogok felköltözni a kollégiumba, lesznek ismerősök a GT miatt.


Tehát én csak ajánlani tudom.

Az előnyei még egyszer: egy hatalmas élmény, sok új embert megismerhetsz, barátokat szerezhetsz, jó koncertek voltak, egy igazi jó csapat jött össze és mindemellett azt hiszem a szerelem is rám talált.:))

18/L

2011. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. aug. 24. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Tehát el fogsz menni?:)
2011. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. :D Ha nem titok, melyik szakra mész?
2011. aug. 25. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
biosz
2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felvette, jössz GT ?:)
2012. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen! milyen szakra mész?
2012. aug. 6. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Proginfo, te pedig biosz / földrajz !


Egy szóval HATALMAS volt :D CSAK A DROG KARTER !

2012. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!