Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely főiskolákon tudok logiszt...

Mely főiskolákon tudok logisztikát tanulni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a főiskola elvégzése után nekem valamilyen nemzetközi árumozgatási szervező, vagy ilyesmi képzettségem legyen. A lényeg, hogy nemzetközi.
2011. aug. 20. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Nincs főiskolai/egyetemi logisztikai szak, és olyan szak se ahol nemzetközi árumozgatási szervező vagy ilyesmi képzettséget szerezhetnél. :D valami külkeres szak (nemzetközi gazdálkodás, kereskedelem & marketing) áll ehhez a legközelebb.


mondjuk lehet, hogy OKJ-s képzésben van ilyen de azzal nem mész sokra.

2011. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ausonia ***** válasza:
ekf-en van felsőfokú szakképzés
2011. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NYF-en is van felsőfokú szakképzés, ha jól tudom, de a felvi.hu még mindig működik :D
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

BKF-en van nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző, meg a gazdálkodási és menedzsment szakon belül van logisztika szakirány:

[link]

[link]

2011. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Logisztikai műszaki menedzserasszisztens szakképzés is van pl a veszprémi Pannon egyetemen,vagy a Dunaújvárosi fősulin,stb.

Műszaki menedzser szakon is van logisztika szakirány,az többnyire gtk karokon van egyetemeken,fősulikon(esetleg vmelyik műszaki karon).

Remélem tudtam segíteni!

2011. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!