Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biosz érettségire...

Emelt biosz érettségire megkapjuk a tètelcímeket, vagy csak a témaköröket lehet megtanulni, amiket az OM honlapjáról lehet letölteni? Milyen könyvekből lehet jól felkészülni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak az OM honlapján lévőket töltheted le.

Könyvek: Mozaikos Gál Béla könyvek, Szerényi féle 4 kötetes tankönyv esetleg a Panemsuli zöld könyve: írók: Mándics -Molnár.


De ne mind a hármat tanuld mert belezavarodsz, kettő bőven elég!

2011. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!! :)

A négyrészes Berend-Szerényi és a Panemsulis lesz a nyerő,azokról nagyon jókat hallottam :)

Sebőknè Orosz Katalin Biológiaérettségi 2 és 3 c. könyveiről mi a véleményed?

2011. aug. 21. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Azok is nagyon jók, de az inkább gyakorlásra van már.

Én szóbeli előtt vettem elő őket, és neked is ezt ajánlom. Maximum írásbeli előtt nem sokkal vedd el legkorábban, mert a sok könyvbe belezavarodhatsz, ez tapasztalat:S

Ja és a régi érettségiket mind csináld meg, az segít a leginkább!

Sok sikert!:)

2011. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi elòre is!! :)

Még egy kérdés: biosz emelt írásbelire és kémia középre (írásbeli+szóbeli) miket ajánlanál?

2011. aug. 22. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!