Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskola 5. osztályban...

Általános iskola 5. osztályban melyik tantárgy a legnehezebb vagy amire a legtöbbet kell tanulni?

Figyelt kérdés
??
2011. aug. 23. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. A fiam most megy 5-be. Bocs, off volt, de írnom kellet, hogy megjelenjen nálam.
2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:-)) remélem válaszol hamarosan valaki...
2011. aug. 23. 21:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel bejön a töri ( ha bejön, de be kéne) akkor szerintem az lesz a legnehezebb, bár nekünk jó volt, mert a tanár nagyon aranyos volt, és mindig megmondta előre, hogy melyik részek lesznek a dolgozatban, így én már az első héten megszerettem. Szerintem más nincs nagyon. Majd 7-ben a kémia, és a biosz, azt ne várjátok:D
2011. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a töri volt az.

De az irodalom és a matek is nehéz lehet időnként.

2011. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na igen, a matekot kérdezni is akartam mennyire gáz...a törit rögtön gondoltam...az irodalom miért nehéz?
2011. aug. 23. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Az irodalomra csak le kell ülni, és tanulni. A matekot viszont érteni, nem tudom, hogy én mennyire voltam jó belőle 5-ben, viszont azt tudom, hogy jártam külön matekra heti 2 órában, mert lehetett választani az angol és a matek közül, és én jobban szerettem a matekot, viszont a tanárt nem.
2011. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Csak annyit szeretnék írni, mert látom, hogy valaki írta, hogy "majd 7-ben a kémia" hogy szent Isten mennyit változott a világ, igaz 24 évvel ezelőtt végeztem az általánossal, de nálunk 5-ben jött be a kémia és a biológia. És nekem akkor a kémia volt a legnehezebb.
2011. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:32


5-ben jött a kémia? És akkor meddig tartott? Gimibe is volt még aztán, vagy akkor általánosban letudtátok, és kész? Amúgy mindenkinek a kémia a legnehezebb:D Meg a matek.

2011. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban pedig 4.-ben már nem volt Kémia. Viszont Földrajz és Biológia meg a Gimi elsőben nem volt.


(Én még nem 12 osztályosba jártam, nálunk akkoriban ilyen még nem volt :))

Most elő kellett vennem a bizonyítványokat, mert már nem emlékszem, olyan rég volt :) Ááá nem és rosszul is írtam, teljesen máshogy emlékeztem, most nézem és tényleg nálunk is hetedikben jött be a kémia, bocsánat :)( Nem tudom, miért emlékeztem rá így, biztos erős nyomot hagyott bennem :) Na akkor felsorolom, hogy mi volt nálunk ( A gimist azt jól írtam)


5-ik: Magyar nyelv és Irodalom,

Orosz nyelv,

Környezetismeret,

Történelem és állampolgári ismeretek,

Matematika,

Tech, Rajz, Tesi, Ének,


6.ik Magyar nyelv,

Orosz nyelv,

Történelem,

Földrajz,

Matek,

Fizika,

Biológia,

Irodalom,

Tech,Rajz, Ének, Tesi


7,-ikben pedig már minden.


Bocsi a megtévesztésért :) hiába rég volt, lassan már cavintont kell szednem :)

2011. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De akkor is föci, kémia, biosz már 6-ban volt. Uramég. Amúgy én emlékszem, hogy nagyon vártam már a kémiát 6-ban, mert unokatesóm láttam, hogy tanulja ( egy évvel idősebb nálam) és nekem is úgy megtetszett akkor. Meg anyukám is mesélte, hogy mennyire szerette a kémiát, és hogy kémia tanár akart lenni. Aztán na megkezdődtek a kémia órák, na kb. 2 hétig tartott a lelkesedésem.:D A kémiával az a baj, hogy kevés a kísérlet. Ha több lenne, többen szeretnék szerintem, de erre nincs igazából az iskoláknak pénzük.
2011. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!