Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakot akarok váltani a...

Szakot akarok váltani a főiskolán. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Most lesz a 3. félévem nemzetközi gazdálkodás szakon, de szeretnék átmenni gazdálkodási és menedzsmentre a 4. félévtől. Eddig teljesen ugyanazokat a tárgyakat vettük, így elvileg mindet beszámítanak? Van ennek valamilyen költsége? Mi alapján vesznek át oda? A jegyeim jók, tavaly felvettek volna ide is (mondjuk idén már magasabb volt a ponthatár. Tudom, hogy a suliban kell ezt majd megkérdeznem, de kiváncsi vagyok olyanok tapasztalatára, akik már csináltak ilyet.
2011. aug. 25. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni, hogy sulin belül váltanék szakot
2011. aug. 25. 18:43
 2/3 ausonia ***** válasza:
minden iskolának van saját tanulmányi és vizsgaszabályzata, abban megtalálhatod a szakváltoztatásra(belső felvételire,stb.) vonatkozó szabályokat is.ha nem akarod a szabályzatot böngészni, írj, vagy menj be a TO-sodhoz, ő biztosan tudja a választ a kérdésedre, itt csak akkor tudna valaki pontosat mondani, ha leírnád, melyik suli.de a tanulmányi előadód, vagy a HÖKösök biztos segítenek.sok sikert!
2011. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez igaz, hogy akkor tudom meg pontosan, ha megkérdezem, és utánanézek, csak gondoltam kérdezek tapasztalatokat. köszi egyébként a válaszodat :)
2011. aug. 25. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!