Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom felvenni a kapcsolat...

Hol tudom felvenni a kapcsolatot MOME-n tanuló, vagy már végzett hallgatókkal?

Figyelt kérdés
Kérdezni szeretnék tőlük az intézményről, az oktatásról. Én jövőre szeretnék jelentkezni design-és művészetelmélet szakra és szeretnék információt gyűjteni az egyetemről. :)
2011. aug. 26. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hohgy beírod egy közösségi oldal keresőjébe az iskola részhez, hogy MOME, vagy Moholy- Nagy..., vagy Iparművészeti egyetem, szval az iskola nevének a variációit. És akiket kiad az oldal, azok nagy valószínűséggel oda járnak. :) Írsz nekik egy szerelmes levelet, hogy bocsi, hogy zavarod őket ismeretlenül, de odaszeretnél jelentkezni a későbbiekben..blabla bla.. :)
2011. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Most kicsit bugyutának érzem magam, hogy ez eddig nem jutott eszembe! XD No sebaj, megfogadom a tanácsod! :D Minden jót! :)
2011. aug. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!