Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tárgyat szeretnék elfogadta...

Ha tárgyat szeretnék elfogadtatni, akkor az összeset fel kell vennem, nem csak azokat ami az első félévben kötelező?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést. Mire vonatkozik az "összes"? Azt nem veszed fel, amit el akarsz fogadtatni, minden mást igen. És amit el akarsz fogadtatni, arról félév végén viszel a to-ra kérvényt (vagy amikor nálatok a határidő van).
2011. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van egy okj-m és pár tárgyat el tudok fogadtatni, de van olyan is, ami nem az első félévben lesz hanem később, és erre értem az összeset, a másik meg én úgy tudom, hogy azokat is fel kell vennem amiket el akarok fogadtatni
2011. aug. 26. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak későbbi félévben lesz, akkor azok miatt még ráérsz aggódni. De a legtutibb, ha megkérdezed a to-n, én a pte btkra jártam, csomó kurzust fogadtattam el, de soha egyiket se vette fel, tehát lehet, hogy sulifüggő.
2011. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h tanév elején szeptember végéig lehet csak elfogadtatni az adott félévbe beszámíttatható tantárgyakat. PTE KTK-n így van. Csak azt nem tudom h akkor is kell-e ha ugyan abban a suliban szerzi az ember az okj-t. Mert akkor megoldhatnák sulin belül, mert kicsit parás hogy bemegyek a suliba hogy abba a suliba szerezzek tematikát nem?
2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ausonia ***** válasza:

így van,szeptember elejéig be kell adni a kérvényt a beszámításra, és de, fel kell venni azokat is, mindet,de csak akkor, amikor meg vannak hirdetve.persze lehet, hogy adott tárgy éppen harmadik féléves, de ha nincs előfeltétele, akkor első félévben is be tudod számíttatni,vagyis fel tudod venni(ha limit miatt nem utasítják el a tárgyjelentkezést), mert vannak olyan tárgyak,amiket vagy csak az őszi, vagy csak a tavaszi félévben hirdetnek meg.

a beszámíttatott jegy és kredit nem számít bele a tanulmányi átlagba.

2011. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk beszámít és nem kell felvenni a tárgyakat. Ez sulitól függ. Érdeklődj a TO-n!
2011. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!