Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dunaújvárosi főiskoláról ki...

Dunaújvárosi főiskoláról ki mit tud?

Figyelt kérdés

Tanárok, képzés, oktatási rendszer? Diákcentrikusak, vagy pont mindenkit lesz*rnak a tanárok, mint a legtöbb főiskolán?

Szociális támogatás van-e, illetve a tanulmányi ösztöndíj milyen?

Kollégium milyen?

Az oldalukat elolvastam, de csak a propagandaszöveg van. Olyasvalakiktől kérnék véleményt, akik tényleg oda járnak.


2011. aug. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

DUF hallgató vagyok, abból a fajtából aki tényleg tanulni jár oda.

Nem találkoztam még olyan tanárral aki ne válaszolt volna a kérdéseimre.

Kollégium jó, csak drága (nekem), úgyhogy más szálláshelyet választottam.

Költségtérítéses vagyok, úgyhogy ösztöndíjról, szoc.támogatásról nem tudok nyilatkozni.

További kérdés?

2012. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


még az érdekel, hogy a diáktársak miylenek?

én hallottam olyat, hogy a felsőbb évesek elég rendesen b*szogatják a frisshúsokat, meg állítólag nemritka, hogy el si veszik mindenedet...


sajnos eltudom képzelni..::/

2012. jan. 7. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Én közel két méter vagyok és 100 kiló, úgyhogy nem találkoztam még olyannal aki belém kötött volna mert elsőéves vagyok. :)

Amúgy pl. az A épület egy igazi Big Brother-ház, még a WC-re sem mehetsz úgy hogy ne lássák a biztonságiak. A legnagyobb rendbontás amit láttam, hogy beleléptek a folyosó közepén végigfutó vizesárokba.

Egyéb kérdés?

2012. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az faxa....:)

XDDDDDDDD


ettől paráztam csak, hogy ilyen nagyon terrorizálják az embereket...mondjuk én átlagos testalkatu vagyok, 80 kg 178 magas...


szemezek ezze a suliva, me kecsón gamfon ahová eddig jártam nagyon sz*rok a tanárok, tisztelet a kivételnek!


lehet megpróbálom most ezt..akkor..:)

2012. jan. 8. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Utánanéztem mi az a "kecsó gamf".

:)


Gyere át ide, jobban jársz.

2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

aztmondod jobb???

én ugyhalottam könnyeb mindneestre...

2012. jan. 8. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Szopatós tárgyak itt is vannak, főként az "informatikai intézet"-ben. De az a máshol jellemző gyakorlat hogy tölteléktantárgyakkal szórnak, itt nem jellemző.
2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gamfon az anyagismeret, a mechanika, a műábra a fő szóró tárgyak...
2012. jan. 8. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Mechanika az mindenhol húzós, itt is.

Anyagismeret nekünk csak a következő félévben lesz.

Műszaki ábrázolás az egy vicc. Úgy írtam négyes ZH-t, hogy előtte olyan szinten besöröztünk egy csajjal, azt se tudtam ki kivel van.

2012. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!