Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez hogy működik egy szakközépi...

Ez hogy működik egy szakközépiskolában?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni, hogy fizika, kémia, biológia hányadikig van egy szakközépiskolában? egy ügyviteli vagy informatikás osztályban milyen plusz tantárgyak vannak, amit pl. egy gimiben nem tanítanak? eddig gimis voltam, ezért nem nagyon vagyok otthon a témában. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)
2011. aug. 29. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én informatika szakra jártam a középiskolában. Nálunk az első 2 évben volt csak biológia, kémia; fizika viszont végig, azaz 4 évig volt. Számomra a plusz tárgyak: anyagismeret, szakrajz, több informatika óra (beleértve a programozást is), angol nyelv intenzíven (nem volt nálunk választható a nyelv, kötelező volt az angol), információs technológiai gyakorlat (itt forrasztottunk, áramköröket építettünk). Hirtelen ennyi jut most eszembe.

21/N

2011. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: bár ezek közül néhányat tanítanak gimiben is.
2011. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!