Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt újonnan felvett...

Van itt újonnan felvett BGF-es? Neptun segítség!

Figyelt kérdés
Szóval, lehet hülyeségnek tűnik, de úgy amúgy honnan kéne tudnom a neptunkódomat? Mert jön itt nekem az email, hogy így meg úgy változtassak jelszót a neptunban. De se egy emailt nem küldtek a kódommal, se a BGFtől jött levélben nincs semmi. A neptun tájékoztató meg úgy indul a honlapon, hogy itt meg ott jelentkezz be, az már nincs benne, hogy honnan szedjem azt amivel be kéne jelentkezni? Ez valami vicc? Az ELTE ki bírta küldeni normálisan krva nagy betűkkel a levélben a BGF-től meg nem kaptam semmit, csak az emailt, hogy ugyan legyek már szíves jelszót változtatni, mikor azt se tudom ki vagyok a neptunban... Jó nyilván ha bemegyek holnap beiratkozni, akkor megkérdezem, hogy mi van, de azért érdekelne a dolog, hogy honnan kéne tudnom.
2011. aug. 30. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A határozatban (az a levél amit először kaptál h felvettek) van, leghátul. Én is csak átfutottam a levelet, és csak alapos vizsgálat után találtam meg kínkeservvel...
2011. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Reggel megnéztem, most nincs nálam.. De már teljesen kétségbe estem, mert anno az ELTÉs az egy nagy pakk volt, mindenről külön papírral az énekkartól elkezdve gólyatábori tájékoztató, hök, etr, meg minden franc, ahhoz képest én már pont kezdtem azt hinni, hogy innen nem kaptam meg mindent... a két A/4es papírral...
2011. aug. 30. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!