Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap iskola = ( Mit szóltok?...

Holnap iskola = ( Mit szóltok? Várjátok már?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem várom, főleg azért, mert most lesz az érettségi :( és hát na, fééééélek :( Meg utálok korán kelni :S
2011. aug. 31. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs holnap iskola
2011. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én is utálok korán kelni.
2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

én is várom bár félek is kicsit.én is most fogok érettségizni.

én is utálom a koránkelést,bár egész nyáron dolgoztam és akkor reggel 6-ra jártam,úgyhogy ehez képest fél nyolcra beérni a suliba:)

2011. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bárcsak június közepe lenne, és nem augusztus 31. Én még nem fogok érettségizni, de akkor sem várom a sulit. Nehéz a 10. osztály?
2011. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nehéz a 10. Nekem kifejezetten könnyebb volt, mint a 9., mert 10.-re már egész belerázódsz a középiskolás életbe és könnyű az az év...de megsúgom a 11. is könnyű. Én 11.-ben értem el a legjobb eredményt: 4,3. Fogalmazhatok úgy is, hogy egyik év sem nehezebb a másiknál, sztem. Viszont most h végzős leszek, sztem ez az év a legnehezebb, de ez is csak az érettségi miatt.
2011. aug. 31. 13:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Jah és nekem eddig a 11. tetszett a legjobban, mert kiment a kémia, földrajz vagy biológia (attól függ, melyiket választod fakultációsnak), és így h 2 tantárggyal kevesebb, a 11. a legjobb év :)
2011. aug. 31. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Angolból már ősszel megyek érettségizni, bár annyira nem várom a sulit..
2011. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ava87 ***** válasza:

Nekem sincs holnap :)

Majd hétfőn. Mondjuk nekem már mehetnékem van, elég unalmas volt itthon dologtalankodni, főleg, hogy mindenki hazament, én meg ugye eleve itt lakom.

2011. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se várom, Nekem is érettségi. Osztályfőnököm már első nap nyomatni fogja az érettségi maszlagot, pénteken tuti, hogy lesz magyarunk, akkor meg V. tanárnő fogja mondani, hogy már csak 288 napotok van, össze kell szednetek magatokat, jövő héten dolgozat, stb...
2011. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is most fogok érettségizni, félek is tőle rendesen, de azért jó látni, hogy nem én vagyok az egyedüli. Szerintem ez lesz a legrosszabb év, sokat kell tanulni. Bízok benn, hogy jó órarendünk lesz és nem kell sokszor korán kelnem, mert azt én se szeretem. Nagyon hamar elment ez a nyár, mintha most lett volna az utolsó nap. Sajnos nem sikerült mindent megvalósítani amit terveztem, de azért nem volt rossz, még el tudnék viselni egy-két hónapot. :)

2011. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!