Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neumann János Szakközép Isk. (? )

Neumann János Szakközép Isk. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Neumann János Számitástechnikai Szakközépiskolába Felvesznek olyat, aki !Jelenleg! Nem nagyon tud semmit a Programozásról?:D

Ha igen, miket kell nagyon tanulnom a felvételire?

Ha meg a Neumann János nem jó akkor melyik iskolát ajánlanátok?


2011. szept. 1. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
melyik város?
2011. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
BP, XIV ker.
2011. szept. 1. 17:21
 3/10 anonim válasza:
Én nem vágom pontosan hogy mit takar ez az iskola de a középiskolákban elvileg nem nagyon tanítanak programozást! Programozás az emelt szintű érettségihez kell, szóval ha faktos leszel infóból, akkor ott talán megtanítanak alap szinten programozásra. Ha esetleg tovább akarsz tanulni (főiskola, egyetem), akkor ott kapsz szakképzést!
2011. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tanítanak programozást, de nem menj oda, nekem nem tetszik, gyere a Keleti Károlyba :D, ott is tanítanak programozást ha olyan szakra mész, és nem olyan keményen mint a Neumannban

ott igazából akkor van nagy esélyed, ha lány vagy :S, lány vagyok, végzős a Keletiben, szóval tudom, hogy miről beszélek :D

2011. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd megnézem a Keletit :)
2011. szept. 6. 13:44
 6/10 anonim válasza:
én oda felvételizek, tesóm is neumannos volt és nagyon jó sulinak tartotta, jófej tanárok, jó légkör..:D
2011. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. re berakom Neumann-t

2. ra Keletit

3.ra meg még keresek :D

2011. okt. 4. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:

gyere el nyílt napra, most lesz októberben :)

egyébként pár méterre van egymástól a két suli

2011. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nah figyi! En 2011 ben vegeztem. Ha egesz eletedbe az infoval akarsz foglalkozni akkor hajra, de ha nem ne ide menj! Folyamatosan mennek el a jobbnal jobb tanarok, ugyh ha nem kapsz jo tanart progbol es jo ofot akkor utalni fogod az egeszet. Elsoben heti 6 info masodikba 8 harmadiktol meg 10. Masodiktol van programozas c# ban. Ha a vilagon mas is erdekel mint a kockulas akkor ne ide menj! Nincs normalis kozosseg nics masra lehetoseg csak a gepezes es szevasz. Ha vmi meg erdekel irj privit.
2011. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
végül is hova mentél?
2012. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!