Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A beiratkozási lap kitöltéséhe...

A beiratkozási lap kitöltéséhez meg kell adnom a bankszámla-számom, a modulo-ban! Nem engedi menteni, mer csak 16 számjegyű szám van meg. A kérdésem: elég, ha a maradék 8 számjegyet "0"-val pótolom? Valami ilyesmit láttam a GYK.hu válaszai között!

Figyelt kérdés

Ami nekem van, az így néz ki:

1177****-****1989

A csillagok természetesen számot jelölnek, csak nem írom ki az egészet!

Amúgy az OTP-nél van számlám! Tuti jó, ha "0"-kat írok a végére?

Előre is köszi!


2011. szept. 3. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt javasolnám. Ha tudsz várni hétfőig, kérdezd meg a bankot!
2011. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OTP bankban az utolsó 8 számjegy 0 csak szinte sehol nem írják ki:D nem egy hallgató társam érdeklődött ez után:D


De egyébként is ha államilag támogatottan vagy akkor nem gond ha rosszul adod meg mivel később annyiszor változtathatod ahányszor kedved van hozzá.

1. félévben úgyse kapsz ösztöndíjat. Hacsak nem vagy vmi speciális eset.

2011. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna költségtérítésesre vettek fel!

Akkor 100 %, hogy jó lesz a nyolc db. nulla? :)

Biztosra kell mennem!

Köszi

2011. szept. 3. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én 100%-ra mondom mert még nem láttam még olyat akinek más lenne. A sulis ügyintéző, bankban hallgató társaknak is ezt mondták.

De ha biztosra akarsz menni vedd elő a papírjaidat és ellenőrizd le vagy hívd fel a bankot.

2011. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben a 3 blokk 8 db nulla.

Normális rendszer ha azt érzékeli hogy nem töltötted ki, akkor automatán beírja a 8 nullát. Ezek szerint ez nem egy normális rendszer :D

Bátran írj oda 8 db nullát.

2011. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!