Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki tanul annak nem kell...

Aki tanul annak nem kell magántanár. Egyetértetek ezzel az állitással?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hülyeség, pláne ha valaki érettségi előtt van
2011. szept. 3. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előfordul hogy valaki gyengébb egy-két tárgyból, a többiek már továbbhaladtak órán.. Vagy a suliban rossz a tanár.
2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki meg nem tanul, azzal egy magántanár se tud csodát tenni...

Egyébként meg én sem értek ezzel egyet.

2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő, több féleképpen is. Ha tanul a diák és érti is nem kell érettségi előtt magántanár. Ha tanul de nem érti kellhet egy mert segít.

Ha a diák nem tanul de érti akkor is kellhet mert hülye volt és b@xott tanulni :P node ahogy előttem írták így ekkor se fog. Valamint ha nem is tanul nem is érti akkor végkép nem kell tanár, hisz nem tud rajta segíteni.

2011. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha érettségi előtt nem is, de felvételi előtt egyetemre?
2011. szept. 3. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is külön felvételi, mire gondolsz? Amúgy magántanár ahhoz jön jól, ha valaki egy tantárgy alapvető összefüggéseit nem érti. Pl. reál tárgyaknál matek, fizika, kémia, a számolások értéséhez sokszor nem elég az elméletet tudni, itt jól jöhet a segítség. Egy nyelv esetében is hasznos, a kiejtést, a beszédet, egyedül nehéz fejleszteni és elsajátítani, tanórákon kevés idő jut rá. Néha a nyelvtant se árt, ha hozzáértőtől még egyszer hallja az ember. Én anno biológiából is jártam egy darabig, mert emelteztem belőle, jó volt vele egyszer átbeszélni az egész anyagrészt, mert egy tanár mégiscsak "nyomás", szóval mindenképp le kellett ülnöm a dologhoz, otthon egyedül lehet nem foglalkoztam volna vele annyit.
2011. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták nincs felvételi egyetemen. Max kritérium dolgozatok lehetnek adott tárgyakból de arra külön tanárnál felkészülni felesleges lenne.

Amint mondtam már előbb is, magántanár annak kell aki vagy lemaradt/nem érti/nem tanult de szánja-bánja és tanulna mert ilyen esetekben segíthet. De csak úgy minek? Ha valaki olyan iskolába jár ahol nem boldogul magántanár nélkül akkor az rossz helyre ment.

2011. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!