Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Dobos C. József Vendéglátói...

A Dobos C. József Vendéglátói Szakképzô Iskoláról vélemények? Milyenek az emberek, a tanárok a légkör?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. os és lehet, hogy ezt a sulit fogom megjelölni elsőnek és a nyílt napra is megyek csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, véleményekre.
2011. szept. 3. 19:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is minden rosszat halottam Dobos C. ről, de nemrég bementem egy nyíltnapra, egy-két meredek alakot levéve, normális az iskola. Diákok nagy része teljesen normálisan néz ki illetve poénosak ( természetesen akiket én láttam ). Igazgató szigorú tekintetű, de el lehet vele beszélgetni normálisan.
2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tommobaby válasza:
En ide jarok mas fel eve sztem egy mocskos gusztustalan iskola csak kivulrol az elso kapu szep belulrol rohad egy video kedveert kitakaritottak. A tanarok bunkok a pincer gyakorlat tanar pedofil. Szoszerint vegig nezte ahogy mi lanyok oltozunk a pinceben fenntartott beazott peneszes oltozokben (ezeket persze nem kotik a kis nyolcadikosok orrara) kesobb egy oran megdicserte a fenekemet mikozben kacsintott es azota is ugy szolit hogy a kis vöröske.(a hajamrol) amikor szoltam az osztalyfonoknek persze nem foglalkoztak vele hiszen a szo elszall. Most mikor iskolat akarok valtani teljesen masik szakon folytatva az osztalyfonokom felhivta a kiszemelt iskolankat es megmondta h fel se vegyenek mondvan hogy oran nem figyelek es fegyelmezetlen vagyok. (igen iden mar kaptam egy igazgatoi intot csupan azert mert megdicsertem az oktober 23i eloadast es ahogy ezt meglattak az egyik nagy darab tanar kirangatott a sorbol es majdnem elestem. Ebben az iskolaban nincsenek fokozatok az intesek teren) de o kozben azt mondta hogy minnel elobb tunjek el onnan. Nagyon szepen koszonom ennek a hires neves iskolanak meg azt is hogy idegileg tonkre tettek a gyomrom mar nem birja a stresszt aludni nem tudok mar harom napja. Hozza kell tenni ugy jottem ebbe az iskolaba szakkozepes evfolyamra angol tagozaton hogy 11tol olaszt is fogok tanulni plussz mind harom szakbol egy kicsit (9.ben pincer 10.be pincer+szakacs 11.tol pincer+szakacs+cukrasz) ahhoz kepest cukraszatot elbol nem tanulunk a konyhakon pedig egy darab eles kes nincs. Mindenki gondolja meg tizenotszor ha ide jelentkezni akar. Igazabol ahany gyereknek elmondtak mar h el lehet innen menni es az mind elment volna ebbol a porfeszekbol akkor mar nem lenne meg az iskolanak a minimalis letszama sem. Bocsi a hibakert es a nem letezo vesszokert.
2016. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!