Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen előadás közben...

Egyetemen előadás közben lehet enni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Tanárfüggő... van, aki meg is mondta, hogy lehet, csak csendben kell lenni.

Valamelyik pedig kizavarna.

2011. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy az első is mondta abszolút tanárfüggő. Valamelyik tanárt az sem érdekli, hogy egyáltalán ott vagy e órán, csak tudj számot adni a tudásodról később, amikor kell. Valamelyik tanár egyáltalán nem nézi jó szemmel és ennek hangot is ad, viszont ez még a jobbik eset, mert olyan tanár is van, aki csak elkönyvel pofátlannak szó nélkül, majd mehetsz hozzá 3-szor vizsgázni és még akkor is megbuktat. :)

Az a javaslatom, hogy amíg nem ismersz ki egy-egy tanárt, ki hova tartozik, addig ne egyél az óráján... No meg az sem mindegy, hogy 300 fős előadó tele van és el tudsz bújni a leghátsó sorban, vagy 15 fő jelenik meg az órán és a tanár képébe csámcsogsz karnyújtásnyira tőle :)

2011. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy aznap 8-től 4-ig órám van, így nem tudok elmenni kajálni :S
2011. szept. 4. 20:52
 4/15 reptoid ***** válasza:
79%
Szerintem nem tudsz olyan dolgot mondani, amit ne lehetne egy előadóban megcsinálni, tapasztaltból mondom. A lényeg, hogy ne vegyék észre.
2011. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

"8-től 4-ig órám van"

Fél órás szünetekkel, nem?

2011. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
de szüneted, gondolom csak van
2011. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szünetek tuti lesznek, ha más nem 10 perces levegőzés. Ez neked jár és ezt nem én mondom, hanem törvény, meg gondolom iskolai szabályzat is. Ezen felül órák között is szokott lenni 20-30 perc legalább. Egy ilyen napra kell vinni magaddal péksütit, szenyát, csokit, vagy amit gondolsz és szünetekben simán megoldható...
2011. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
bőven lesz annyi szüneted, hogy kajázzál, nem kell ezen parázni. én még haza is megyek ebédelni úgy, hogy órarend szerint szünet nélkül 8től 5ig órám lenne.
2011. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Mivel az órák egészkor kezdődnek, attól függően, hogy 45 perces vagy 2*45 perces órád van, 15 vagy 30 perc szünet van utána.

Legalábbis nálunk így volt.

2011. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Az egyetem más világ, mint a középsuli. A több száz fős előadóban annyira elveszel... a tanárok pedig általában annyira sz@rnak az ilyesmire... Szerintem a lehetőségeid a terem és a résztvevő emberek számával egyenesen arányosan nő. Tehát azért egy 20 fős szemináriumon nem terítenék asztalt és kezdenék szalonnát, paprikát szelni de egy 300 fős előadó más.


Szerintem inni biztosan ihatsz, bármilyen körülmények között. Az evés, ha nem csapsz zajt, akkor belefér a már fent említettek figyelembevételével.

2011. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!