Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18 év fölött középiskolában...

18 év fölött középiskolában hány igazolt óra után bocsáthatnak el egy diákot?

Figyelt kérdés
Tudniillik nagyon beteges vagyok,és szeretném tudni mennyit lehetek ugymond beteg,mert utána ha törik ha szakad lázasan is bemegyek :)
2011. szept. 5. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ha igazolod miért bocsátanának el?
2011. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert túl sokat hiányzok betegség miatt :) természetesen orvosi igazolás (:
2011. szept. 5. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor max vizsgáznod kell év végén (nem tudom, pontosan milyen vizsgának hívják), de ki nem rúgnak. Gondolj bele, ha vkinek balesete van, és két hónapig kórházban van, azt se rúgják ki.
2011. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem rúgnak ki mivel igazolod.de gondolom ha még 25 évesen is a kilencedikben ülsz akkor már elküldenek pl estibe:)
2011. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok,18 leszek szeptemberbe..nem szeretnék estizni :P csak beteges vagyok..csak nem értem mert azt mondta igazgató hogy 18 v fölött nem vagyok tanköteles,ha 10 nap hiányzást elérem elbocsátanak..akkor ez igy hülyeség,nincs ilyen törvény?
2011. szept. 5. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Sztem az 10 igazolatlan nap, max.

És nem úgy van, hogy annak a tanévnek a végéig vagy tanköteles, amikor betöltöd a 18at? Tehát ha csak most leszel 18, akkor jövő júniusig tanköteles vagy. Én így tudom.

2011. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki nem rúgnak igazolt órák után, de ugyanígy volt egy osztálytársammal is a végzős évben. Ha jól emlékszem 150 óra kell ahhoz, hogy mindenből vizsgáznod kelljen, és ő elérte ezt az első fél év előtt...

Ha nagyon sokat betegeskedsz van lehetőséged magántanulóként befejezni az évet.

2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem rohadt gyenge a szervezeted, mert ha egy megfázás miatt nem mész 1 hétig akk nagyon gyenge a szervezeted, zabálj sok egézséges cuccot
2011. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!