Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Első éves GTK "turizmusos" hallagató vagyok. Szeretnék a közeljövőben átmenni nemzetközi tanulmányok szakra.

Gondoltam, hogy felveszem félévkor minor szakként. Azonban olvasgattam az oldalon, hogy az nt-s alapszakos diploma nyelvek, jó mesterképzés és "hátszél" nélkül nem lehet egyről a kettőre menni. Sajnos nem tudom mit csináljak, mert a turizmuson van matek képzés és nem vagyok annyira matekos. A többi tárgy igen érdekes és érdekel is!!! Ráadásul azt javasolják, hogy nt-s diploma mellé kellene még valamit tanulni. Gondolkodtam nemzetközi gazdálkodás szakon is, feltéve ha megy a matek, és akkor a harmadik félévben felvenni a nemzetközi tanulmányok szakot.

Amúgy két nyelvvizsgám van, angol felső, közép francia, ösztöndíjas vagyok- a támogató cégem a budapesti központú Vodafone Hungary Zrt. akinek sok mindent köszönhetek és ők az ún hátszél is.


Mit gondoltok, mi lenne a legjobb megoldás?


2011. szept. 5. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!