Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha tárgyfelvételi...

Mi történik ha tárgyfelvételi idöszak közepén veszem fel a tárgyaimat?

Figyelt kérdés
Akadt egy kis problémám az egész neptunos, diákhiteles befizetésnél és mindet késve tudtam elintézni, igy csak hét közepén tudom felvenni az orákat. Lesz igy esélyem mindenre bejutni, vagy nagy részére nem lesz helyem?
2011. szept. 6. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb hely már be lesz töltve. de kérhetsz helybővítést, akkor nyitnak több helyet
2011. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hol és meddig lehet helybővítést kérvényezni?
2011. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt először a TO-n érdeklődj, noha azt hiszem bővítést konkrétan az oktatóknál tudsz kérni de TO-nál legalább elirányítanak hozzájuk.

Előadásokra lesz helyed és valószínű nem fognak kicseszni veled és csinálják majd úgy, hogy ne tudj pár órára elmenni, noha nem lesz szép órarended :)

2011. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!