Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom hova menjek tovább...

Nem tudom hova menjek tovább tanulni. Valaki küld linket, hogy hol nézhetnék iskolákat?

Figyelt kérdés
Most vagyok általánosba 8-os és jó lenne már eldöntenem,hogy hova menjek suliba, de nem igazán van ötletem.:/
2011. szept. 7. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudnál helyet is mondani. Mert így helyből nem tudom kiszopni hogy melyik várost céloztad meg...


Saját példám okulva mehetsz akármilyen iskolába. Én Békés megye legszennyebb szakközépiskolájába mentem. A Trefortba. De ennek ellenére tovább tudtam menni tanulni, és most azon parázok hogy megkapom-e a köztársasági ösztöndíjat vagy sem.

2011. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted nekünk hogy lenne, akik még annyit sem tudnak rólad, mint te magad? Nem írtál semmit. :( Hogy akarsz-e majd főiskolára/egyetemre továbbmenni, esetleg szakmát akarsz-e tanulni, helyileg hol, milyenek a jegyeid, szorgalmas vagy-e, vagy link? :)
2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom, jó tanuló vagyok(csak a matek nem nagyon megy) Gondoltam már arra is ,hogy állatorvos legyek mert nagyon szeretem az állatokat. Gondoltam már arra is,hogy fotós, mert szeretek fotózni:) csak ahhoz még kéne kapnom minél előbb egy rendes gépet, hogy tudjak gyakorolni:) az állatorvost meg inkább hagyom mert ha mondjuk olyan dolgot kéne tennem egy állattal amire nem lennék képes mert nagyon nem erős az idegzetem:S és rosszul vagyok a vértől meg az ilyenektől:/
2011. szept. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!