Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy kis segítségre lenne...

Egy kis segítségre lenne szükségem. Ha előrehozott érettségit csinálok pl. informatikából (10. végén), de mondjuk az nem sikerül úgy, ahogy én szerettem volna,11. ben, és 12. ben megpróbálhatom-e újra?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. szept. 7. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de a következő évben csak emeltet tudsz tenni belőle.
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!(:
2011. szept. 7. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ezzel sok tanár riogat ,hogy csak egyszer lehet próbálkozni középszinten, utána már csak emeltre lehet menni. Én csak annyiban biztos ,hogy csak egyszer lehet ingyen próbálkozni. Utána kellene nézned pontosan mert szerintem lehetséges ,hogy próbálkozhatsz újra akár már ősszel is ha kifizeted a vizsga díjat. Nézz utána ne ezen múljon a dolog.
2011. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg még középiskolába jársz és nincs érettségi bizonyítványod, addig nem ismételhetsz, max szintemelő, vagyis hogy ha közepet tettél, később tehetsz egy emeltet. Viszont ha már végeztél és megvan az érettségid mindenből (matek, magyar, töri, nyelv, vál. tárgy), akkor bármennyiszer megismételheted amelyiket akarod, olyan szinten, amilyenen akarod, vagy másik tárgyból is, de fizetni kell érte.
2011. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!