Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnázium...

Berzsenyi Dániel Gimnázium (Bp. XIII. ker. ) vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ami eszedbe jut erről a suliról.milyen az oktatás? Milyenek a tanárok és a diákok személyisége?
2011. szept. 9. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én épp most írtam a felvételit a Berzsenyiben, aztán kettőt néztem, és most itt vagyok már egy hete, mint 9.b-s. Az, hogy milyen az iskola, egy nagyon komplex kérdés, és hetekig tudnám ragozni a választ rá.

Azt hiszem, még nincs itt az ideje annak, hogy mélyen megfogalmazzam az érzéseimet az iskola iránt, mert órákba telne kigondolni, mennyi mindent is érzek, milyen szálakkal kapcsolódom az iskolához. Nem húzlak tovább.

A BERZSENYI EGY ISZONYATOSAN JÓ ISKOLA!

A diákok aranyosak, szinte mindenkinek köszönünk a folyosón, mert mindenkit ismerünk, az osztálytársaim nagyon kedvesek és jó fejek. Tanárokból sokat nem ismerek, csak a sajátjainkat, és abból egyetlenegy van, akit annyira nem csípek, mert egy picikét... nos, szeret dolgoztatni bennünket az órán. Vannak már kedvenc tanáraim is, szóval minden nagyon fasza, tényleg!

Az oktatásról sokat még nem tudok mesélni, mivel egy hét alatt igazán nem tanultunk annyit, amennyit fogunk majd egy átlagos hét alatt, de azt elmondhatom, hogy nagyon komolyan kell venned a tanulást, ha szeretnél jeles tanuló lenni. Minden tantárgyat (legalábbis a mi tanáraink) nagyon jól megtanítanak attól függetlenül is, hogy akár nem is tagozatos.

Ennyi jutott eszembe most, de ha van kérdésed, írd le, sőt, e-mailt is írhatok neked, ha szeretnéd!

2011. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Biosz-kémiás vagy fizikás vagy ? :D

ja és még azt akartam kérdezni hogy fizikások között van lány is ? :D

2011. szept. 11. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Bk-s vagyok, és 2 lány van a fizikások közt :)). Ehhez képest a humán osztályban 5 fiú van! Elég durva.
2011. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ott minden, az oktatás, a hangulat, a közösségek, a programok, és a tanárok nagy része. Szal csak ajánlani tudom :D
2011. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is érdeklődnék a Berzsenyi iránt... ;) Oda szeretnék járni jövőre, de van több ismerősöm is onnan. Egy angol-olasz szakos lány nekem azt mondta, hogy minden tanár tud jófej lenni, és a közösség náluk nagyon jó. Szerinte a legjobb tanár az angol tanáruk, kb. ő a legjófejebb. :D A barátnőm bátyja azt mondta (humán szakon van) hogy a matektanár agyon szívatta őket 9.ben, majd 10.ben úgyszintén... Olyat is hallottam, hogy a tesiórákon a lányok nagyon szívnak... hogy miért azt nem tudom, mert az illető azt mondta jobb ha azt nem tudom, de azért remélem tudtam vmennyit segíteni. :))
2012. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ehh, addig örülj, amíg nem ismered a lányok tesitanárát. tényleg nem lehet elmondani! :D egy szadista állat.
2012. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudtok valamit a humán szóbeliről? Én is oda jelentkeztem humánra és francia nyelvi szakra. Valami infó, tanács?

Köszi

2012. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!