Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tippek a felvételire (? )

Tippek a felvételire (? )

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Idén fogok felvételizni, és egy nagyon jó suliba szeretnék menni, ahol nagyon nagy a túljelentkezés. Légyszi adjatok tippeket, hogy hogy lehetek még eredményesebb!
2011. szept. 11. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jövőbeli tervek? Valami elképzelés? Az, hogy jó, sok mindent takarhat, rengeteg szempont van.
2011. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a suli már megvan, kiválasztottam. A felvételivel kapcsolatban várnék tippeket.
2011. szept. 11. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
melyik suli?
2011. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne félj, de melyik iskolába akarsz menni, és milyenek a jegyeid?
2011. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Győrbe, a Révai Miklós Gimnáziumba. 5ös vagyok mindenből, de a matek az azért elég húzós...
2011. szept. 14. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Én tavaly felvételiztem és vigyél magaddal pót tollat körzőt, szőlő cukrot meg ilyenek és old meg a régebbi felvételiket.
2011. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én is ebben az évben kezdtem el a Révait( 9. D-s(reálos) vagyok) Én is nagyon paráztam a felvételitől (főleg a matektól én is, mert hiába akartam reálra menni inkább a kémia, biológia ment jobban) Én külön matek tanárhoz jártam, és ott megoldottuk az összes régebbi felvételit és amikor ezzel végeztünk utána könyvekből másolgatott ki(pl.: Középiskolás leszek!)Tehát a gyakorlás nagyon sokat számított. A felvételin pedig nem szabad nagyon izgulni, úgy kell venni mintha egy sima dolgozatot írnál. Ha valami nem megy elsőre azt hagyd ki majd térj rá vissza(ja és ne pánikolj , mert azzal nem oldassz meg semmi, sőt rontod a helyzetedet). Innivalót szerintem vigyél be magaddal és ha szükséged van rá akkor állj meg közbe egy kicsit és igyál. Én enni nem ettem közbe (6.-ba mikor voltam felvételizni akkor ettem én utána elég rosszul éreztem magam). Amúgy milyen osztályba jelentkezel?(Majd írd le hogy-hogy sikerült a felvételi(persze az még messze lesz:)))

2011. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!