Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozatosok! Nektek...

Levelező tagozatosok! Nektek megvan már a Neptunon az órarendetek?

Figyelt kérdés
Én a Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar Gépészmérnöki szak levelező tagozatára nyertem felvételt, állami finanszírozással. Már két hete naponta többször megnézem a Neptunt, és még mindig nincs órarendem...
2011. szept. 13. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Dunaújvárosi Főiskolán vagyok levelezőn, nekünk 08.31-től már van tárgyfelvétel. Összeállítják vagy fel kell venned tárgyakat? Elsős vagy? Akár ciki akár nem, érdeklődj a tanulmányi osztályon, mielőtt kifutsz az időből. :)
2011. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elsős vagyok, olyan leveleket kaptam, hogy x, y, z tárgyra és x, y, z kurzusra ügyintéző által jelentkezés történt (összesen 9-9 tárgy és kurzus, melyeknek ugyanazok a nevei), de a felvett tárgyaim között csak 9 tárgy szerepel. Amúgy meg, mi a különbség a tárgy és a kurzus között?
2011. szept. 13. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy tárgy pl. a "Matematika I." Ennek lehet több kurzusa, pl. két tanár is tart elméleti előadást, az már két kurzus, lehetnek gyakorlatok, azok is külön kurzusok, stb. És ezek mind a Mat I. tantárgy kurzusai. Ezekből nem kell mindent felvenni, általában egy elméletet kell választani, és ha van, akkor egy gyakorlatot (vagy labort). De ezt már megtették neked, ha jól értem. Szóval a Neptunban tantárgyak kurzusaid fogod látni.
2011. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :)
2011. szept. 14. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!