Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Méltányossági kérelem nyelvviz...

Méltányossági kérelem nyelvvizsga helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám 2008-ban kezdte az egyetemet 39 évesen és idén záróvizsgázott 4-esre. A diplomához viszont kell szaknyelvi nyelvvizsga is,ami csak 40 éves kortól "hagyható el" kérelemmel. Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek megpróbálkozhat-e egy kérelemmel,van-e esély rá hogy elfogadják?


2011. szept. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert még nem volt 40, amikor elkezdte. Nem véletlenül kéri a nyelvtudást, nagyon hasznos az.
2011. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Megpróbálkozhat, de a diplomájával lehet, hogy többre menne, ha lenne nyelvvizsgája. Bár ezt a képzés elején is tudni illett volna, és nem most vakarózni, hogyhát izé...

Nem szeretnélek megbántani, de manapság nincs munkahely idegennyelvi követelmény nélkül... ha mégis, a nyelvtudás ott minimum ELŐNY.


Szerintem ha lehet is ilyet kérelmezni, akkor is elutasítják.

2011. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér. Úgy tudom, a méltányossági kérelmet maga a rektor bírálja el, vagy legalábbis a legfelső szinten születik majd a döntés, és ott azért sokmindent el tudnak intézni...
2011. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett ?
2018. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!