Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős egyetemisták/főiskolások...

Elsős egyetemisták/főiskolások? Eddig hogy tetszik az iskola/tanárok/csoporttársak? Ismerkedtetek már?

Figyelt kérdés
Írd le azt is,melyik intézmény,szak:)
2011. szept. 19. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
ELTE-TTK-fizika. Első héten még nagyon minimális tanulás volt és a tanárok iszonyat kedvesek. Szóval nincs (lehet van de nincs náluk órám xD) az a tipikus diák réme tanár. A diákok is jó fejek de nekünk külön ajánlották, hogy ne kössünk nagy barátságokat, mert nagy része a mostani gólyáknak ki fog hullani xD De amúgy én szeretem :D végre felüdülés az egyetem szabadsága egy gimi után, valamint végre nincsenek az általam utált tárgyak, hanem amit szeretek s az minden mennyiségben :D
2011. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!