Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek, a Kanizsay...

Mi a véleményetek, a Kanizsay Dorottya egészségügyi suliról? Milyen az oktatás?

Figyelt kérdés
Újpest, IV.ker.
2011. szept. 23. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Hááááááát.... nekem nem egy volt osztálytársam jár oda,és ők csak tróger- és drogképzőnek hívják.

Sok a k*rva,(ne haragudj a kifejezésért),meg stbstb... ://

2012. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, azóta én is megtudtam..azért poénból megjelöltem 7.nek és 2.voltam az ideiglenesen..
2012. júl. 6. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
kerüld el messziről...
2012. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lehet már régi a kérdés de leírom.Én most 2.-nak jelöltem meg.Voltam suli látogatáson,és pont szünetben a csoportjaink gyülekeztek.A folyosón olyan kuss volt, hogy a darazsat hallani lehetett.( már bocs a kifejezésért).Nem tudom,igazából bevallom amikor mentünk a sulihoz 3-4-en voltak akik a suli környékén cigiztek.De igazából, mostani sulimban kb már a 6.-osok ugyan ezt csinálják.Szerintem aki nem akarja azt nem viszik bele a balhéba.Meg ez igazából osztály kérdése szerintem azért jó suli
2013. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hányadiknak jelölted második?
2014. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyit nem is lehet jelölni -
2014. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, be lehet. 10-et jelöltem be anno:D
2014. ápr. 18. 21:16
 8/9 anonim válasza:

Nagyon jó! :):)

Igaz van nála jobb egészségügyi,de ha az értékeket nézzük akkor nem nagyon akad.Ez csak a köznyelvbe.A suli jó,a közösség,tanárok is.Gyenge 4-es kell hozzá! Nem hiszem,hogy olyan gyenge lenne a suli.

2015. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!