Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek (tapasztalat...

Mi a véleményetek (tapasztalat) az Eötvös József Gimnáziumról, a Veres Pálné Gimnáziumról, a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumról, és a Baár-Madas Református Gimnáziumról? (Mindegyik Budapesten található)

Figyelt kérdés

minden érdekelne...a társaság, tanárok, milyen erősségű, mennyire számít a pénz, és hogy milyen szakokat lehet választani..engem leginkább a biológia szak érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm!! :))


2011. szept. 24. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Gimnáziumokba olyan hogy szak, olyan nem létezik. Inkább tagozat...
2011. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor tagozat..
2011. szept. 24. 17:28
 3/15 reptoid ***** válasza:
59%
Én az Eötvösre adok egy szavazatot.
2011. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Milyen nehéz bekerülni???
2011. szept. 25. 13:31
 5/15 anonim válasza:
100%
a rákóczi emberi, legalábbis régebben az volt. a madas kő kemény, legalábbis régebben az volt :) a tesóm onnan kikerülve lett kutató biológus, én meg onnan kikerülve lettem életművész :D
2012. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Verespálnét írd elsőnek mert az egy rohadtjó suli! biztosan felvesznek oda ;)
2012. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem vpg-ben nem jött be pár dolog... pl. valahogy sosem az intelligens emberek lettek az osztály vezető egyéniségei, hanem azok, akik kellően erőszakosak voltak, és gyakran buták is. persze, ez sok helyen így van, de pár suliban ez jobb. meg némelyik tanár elég konzervatív bizonyos tekintetben, más szempontból meg semmit nem hisz el a diáknak, ami pedig igaz volna, de a tanár nem akar konfrontálódni bárkivel is.tehát a tanár gyakran nem áll ki a diákjaiért kollégával szemben. aztán az iskola értékrendje is meglehetősen furcsa. sok olyan embert láttam a suliban (mert vpg-s vagyok), aki teljesen feladta az eredeti személyiségét, csak azért, hogy itt elfogadják (és az eredeti jobb volt)
2012. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
gyakran képesek az alapján megítélni téged tanárok, hogy milyen tanuló vagy, pedig igazából az igazi emberségről a tanulmányi eredmény, a számtani átlag nagyon keveset mond. sőt, még az intelligenciáról is kevesebbet, mint sokan hiszik. magolni sokan képesek, de gondolkodni már jóval kevesebben. én nem vagyok rossz tanuló, de nem tudok valakit csak a tanulmányi átlagáért tisztelni, és az oföm pont ezt mondta egyszer nekem, h. "mennyire tiszteli xy lányt, mert milyen jó tanuló..." közben meg pont az a lány az osztály egyik legrosszindulatúbb embere...
2012. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
53%
szak vagy tagozat HAT nem az volt a lenyeg hogy javitgasd. Hanem hogy segits. Nem?! Marhafontos hogy kijavitsad ahelyett hogy azt csinalnad ami a k..va feladatod :)
2012. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mellesleg olyan hogy nejed szavazatod :D olyan nem letezik mi vagy te a megasztarban zsuritag vagy mi :D komolyan mondom ez a gyakorikerdesek.hu haha
2012. márc. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!