Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen átlaggal vesznek fel...

Milyen átlaggal vesznek fel Kereskedelmi középiskolába? Ugyanis pincér szeretnék lenni.

Figyelt kérdés

az átlagom pedig olyan 3,7.

esetleg iskolákat is tudnátok mondani ? :)

előre is köszönöm ! :))


2011. szept. 25. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2011. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabolcs :D
2011. szept. 26. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabolcsban pont nem ismerek iskolákat. Bár általában a kereskedelmi sulikba nem kell valami nagy átlag. Viszont az sem mindegy, milyen suliban van 3.7-es átlagod. (értelemszerűen egy elit suliból 2-es átlag is többet ér mint mondjuk egy kisegítő iskolás 5-ös) Bár egy átlagos suliból 3.7-es átlaggal simán bekerülsz egy kereskedelmibe.
2011. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ahová én járok az nem kisegítő iskola :)

nem is egy hű de nagy szám !

olyan mint bármelyik más általános iskola ahová normális gyerekek járnak :))

de amúgy nekem Hajdu-Bihar megyéből is jó lenne valami kereskedelmi suli ! Debrecen az közel van ide ! :D

csak lehetőleg, jó lenne ha nem kellene felvételit írnom, mert azt tudom magamról h nagy a valószínűsége annak h elbaszom xD :D

2011. szept. 27. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

A pincér képzés


a vendéglátóipari sulikban szokott lenni

2019. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!