Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesterzsébeten a Külkereskedel...

Pesterzsébeten a Külkereskedelmi szakközépről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Egy 1+4-es gimibe járok.De már lenyelvizsgáztam és idén le is érettségizek előrehozottan nyelvből.Szóval, nekem nagyjából a gimnázium értelmét veszti.Tehát ha lehet egy szakközépbe mennék át, hogy vmit szakmázzak, de az érettségitől ne essek el...A fenti suliről ill. környékéről mik a vélemények?Lévén Pesterzsébet, tudom, hogy nem a legjobb hely, de esetleg egy konszolidáltabb helyen van?Ill. a másik kérdés, hogy hévvonalon, hogy megközelíthető?
2011. szept. 26. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem egy hasznos válasz, de ha ez az, amelyik az 52-es vonalánál van, akkor én inkább nem akarnám kipróbálni. Erzsébetről járok be egyetemre, suli idő végén megyek órára vagy jövök óráról ezekből a középiskolákból, amerre jön a villamos özönlenek a cigányok. Képzelem a színvonalat.
2011. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, annyira nem vagyok otthon erzsébeten...Csak a hév vonal mentén.A vörösmarty úton van.
2011. szept. 27. 03:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Háth... én ide járok sajnos(azért sajnos mert sz@r az osztály de nem tudom hogy a többi milyen, am az iskola nem rossz kicsit sok a füves meg a a kamu márkástáskás pics@) itt mi nem tanulunk semmi szakmát csak gazdasági tantárgyakat tanulunk(olyan mint egy gimi csak nem zűrajz meg ének hanem marketing meg közgáz van am szerintem az elöbbi jobb szőrnyűek a gazdasági órák). Am szerintem pesterzsébet mindenhol sz@r ez a része szerintem nem olyan konszolidált mint a többi.
2011. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen még egy plusz melletünk van a szivárvány (kissegítő suli tele cígányokkal és közös a tornatermünk:S)
2011. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt:)

Egyebkent a suli fizetős nem?Szoval ez vmennyire kiszuri a nagyon alja tarsasagot nem?A ciganyokkal mennyi balhe van?

2011. nov. 19. 08:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Fizetős havi 25ezer a cigányokkal semmi gáz am ide is jár egy kettő de nagyon normálisak am jó iskola csak az én osztályom szar:S de ezt már mondtam am hanyadikos vagy?
2011. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
10-ikes, de +1 évvel, de nem a nulladikot akarom folytatni, szal jövőre megint 10ikes leszek:).
2011. nov. 25. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:
aha értem akko nem az én osztályomba kerülnél hanem lejebb azok szerintem nem rossz osztályok, de am ez a suli is 1+4éves.
2011. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge suli, unni fogod! Jobban járnál egy erősebb sulival!
2013. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fifa11hun válasza:

Szia!

Csak annyit itt sok fikázónak üzenem aki nem szivárványba tanul annak hogy van véleménye az iskoláról?Én érettségis osztályba járok összesen 2db cigány van osztályomba azok is normálisok és bolond cigányokat külön emeletre küldik tanárok !Az igaz hogy laza iskola ,de aki nem szeret tanulni ,de mégis jó érettségit akar (emelet szakácsatot is tanulunk) az ide jöjjön.Buli az egész suli erről ennyit :)

2014. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!