Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két tannyelvű középiskola...

Két tannyelvű középiskola Nyíregyháza vagy környékén?

Figyelt kérdés

Szét néztem a neten, meg találtam a Zrinyi honlapját, és amikor láttam, hogy van két tannyelvű tagozat, totál megörültem, aztán amikor észrevettem, hogy ez épp Miskolcban van totál elszomorodtam. Lehetséges, hogy Nyíregyházán, vagy egész Szabolcsban nincs olyan középiskola, ami két tannyelvű tagozat. Egyedül vmilyen Nagykállóban lévő gimit találtam, de az németes, nekem meg pont hogy angolos kellene. És az angol tagozatot csak 2.-ként jelöltem volna meg a Krudy-t vagy a kölcsey-t, vagy nem tudom.

8. osztályos lány


2011. szept. 27. 17:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Aha. A mostani sulimból is járnak néhányan az egyik suliba, de azt mondják, ott a tanár nagyon gyorsan magyaráz és érteni sem lehet amit mond (matek). Pedig az 6000-ben van. A legjobb barátnőm máshová jár, az 8000, de azt mondja, nagyon jók ott a tanárok. Magyarból és matekból is. Szóval szerintem minden gimiben ilyen drágák az előkészítők, egy olyan iskola van, az Eötvös, amiről úgy hallottam, hogy ott a magyar és matek 4-4000. Ez elég furcsa. Egyébként az Abigélről nem tudsz? Az idegenforgalmi érdekelne, vagy a Sipkay-ról ugyanezen, az idegenforgalom szakon?
2011. okt. 7. 17:04
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚÚ nem a Sipkay-t nem ajánlom.. Az Abigélről nem tudok semmit.Bocsi

Amúgy azért nem ajánlom a Sipkay-t mert felvettek egy tavalyi 8.osztályost pedig 3 egész volt az átlaga.Tudom hogy a felvételi számít sokat,de hogy néz ki egy kitűnő meg egy éppen 3-as egy osztályban.

2011. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttél végül? Központit írtál? Hány pont lett? Előzők vagyok:)
2012. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen. Írtam központit. Még pontosan nem tudom, hogy hány pont lett, jövőhéten lehet majd megnézni, de a javítókulcs alapján biztos, hogy nem fogok dicsekedni az eredménnyel. Egyébként végül is A Vasvári mellett döntöttem, ott angol tagozatra jelentkezem. Majd február végén kell is menni felvételizni belőle, amitől nagyon izgulok.
2012. jan. 28. 13:57
 15/20 anonim ***** válasza:

Én elsőnek a Kölcsey-t jelölöm. Másodiknak pedig a Vasvárit.A központi is elég jó lett.:)

Sok sikert! Remélem felvesznek! :))

2012. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Neked is sok sikert. :) És egyébként nyelvi tagozatra jelentkeztél mindkét suliba?
2012. jan. 29. 14:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Köszi.:) Igen németre.Te?
2012. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
én a szeptembert a Kölcseyben kezdem, angolos osztályban :D
2012. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a Zrínyibe csak gazdagok járnak! Butaság, azok terjesztik, akik nem ismerik a sulit és a saját iskolások vetélytársaként néznek rá! Szóval még kell nézni közelebbről! :)
2015. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocs... iskolájuk...
2015. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!