Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a pécsi Babits?

Milyen iskola a pécsi Babits?

Figyelt kérdés
Én angolra mennék, de érdekelnek még információk, az erősségéről az ottani színvonalról és társaságról.
2011. szept. 28. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha erős angolt akarsz akkor ANK. Könnyebb a bekerülés is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy 10-11. osztályra megvan a középfokú. Ha tanulsz és jó a nyelvérzéked akkor meglesz az. Egyébként meg nálunk általános 8. osztály után többen már középfokúztak sikeresen.
2011. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én speciel olyan iskolát szeretnék ahova nehéz bekerülni, mert gondolom a színvonal is magasabb akkor.. persze ez így nem túl korrekt, de képesnek érzem magam a nehéz iskolákba való bejutásra..és köszi a válaszod =)
2011. szept. 28. 15:29
 3/19 anonim ***** válasza:
Na és miért cél a minél nehezebb suli, magyarázd már el nekem létszi!? Most hová jársz és milyen tanuló vagy? esetleg már konkrét elképzelésed van a jövődet illetően?
2011. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jelenleg a tvt-be járok kitűnő voltam minden évben és egyetemre közgázra szeretnék menni.
2011. szept. 28. 15:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Na akkor. Most lajosos vagyok. Végig kitűnő voltam. gyakorlatilag tőlünk és az egész városból a legjobb tanulók mentek ide. /városi és országos versenyeredményes gyerkőcök/ Gyakorlatilag eldarálták a népet. majdnem az egész osztály bukásra áll. A közepes tanulócskák a Babitsba és a Leőweybe elvannak mint hal a vízben. Most már tudom a Kodályba vagy a Nevkóba kellett volna menni. Kevesebb hajtással jobb eredményeket lehet szerezni.
2011. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez a szakma sem izgat olyan-nagyon, de mást nem tudok hova menjek :|
2011. szept. 28. 15:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem, akkor még fontolóra veszem a "kisebb" gimiket :)
2011. szept. 28. 15:57
 8/19 anonim ***** válasza:
A lényeg végül is az eredmény. Senki sem fogja nézni, hogy hol szerezted. Ami meg a Közgázt illeti pont az lesz fizetős meg a jog, meg gyakorlatilag úgy néz ki, hogy minden.
2011. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen ezt hallottam, hogy sajnos fizetős, most gondolkozom az orvosi, vagy az informatikai irányon :D
2011. szept. 28. 16:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj ennyire előre azért. Ha meg érdekel az info akkor Babits matek-info az jó. Na informatikus az mindig keresett, az jó választás. Akkor többet érsz evvel mint egy nyelv szakkal.
2011. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!