Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetséges a felvetés,...

Hogyan lehetséges a felvetés, hogy többszörös lesz a tandíj?

Figyelt kérdés
Talán utána kellene néznem a dolgokat. Igazából azért nem értem a dolgot, mert most is vannak különbségek a tandíjban egyetemtől függően, vagyis nem egységesen állapítják meg. Akkor ezt most hogyan gondolják?
2011. szept. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg ugy,hogy a mostani tandijakat triplazzak. De legalabbis az egyetemektol elveszik az iranyitast,ezentul a kormany fogja meghatarozni hova mennyi diakot lehet majd felvenni,es mennyibe fog kerulni a kepzes.
2011. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt még csak duplázták? Vagy úgy táblázatot rajzolt a Népszabadság a jónép riogatására?
2011. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha erre gondolsz, akkor ez Népszava: [link]


Itt duplázásról sincs szó.

2011. szept. 28. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
En mar nem tudom melyik cikkben olvastam,de ott kiemeltek vastagbetuvel,hogy triplazas lesz. Aztan szerintem meg maguk se tudjak,nem ertem,hogy lathatnak ennyire eltero informaciok napvilagot, es ezt itthon folyton eljatszak,ruhellem is a mediumokat.
2011. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elnezest,itt kifejezetten a magyarokra gondolok. Ugy amblokk a magyar mediara.
2011. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen kérdező, arra gondoltam. Nem is kell leírni, de nézd meg és számolj. Pont duplázás jön ki, ugye?
2011. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, valóba, kissé félrenéztem elsőre az utolsó oszlopban lévő számot.
2011. szept. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!