Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális ápoló és gondozóként...

Szociális ápoló és gondozóként kórházban milyen munkát kapnék?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
segédápolóit. mondjuk egy krónikus belen
2011. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szakot azért találták ki, hogy a segédápolók (régen 8 osztállyal végezhető foglalkozás volt...) okosan tudjanak ápolni, ami egy kórházban főként az ágytál kivitele és a vér valamint az egyéb dolgok eltakarítása... Mindenki feletted áll és téged ugráltatnak egész nap... borzalmas... én voltam kórházban önkéntes velem is ezt csináltatták egy nap után otthagytam mert nem bírom se a vért, se a szart és pisit... Ha érzel még erőt, hogy elkezd akkor hajrá de ha van érettségid akkor sürgősen feletsd el!!! Rossz szakma és mindenki lenézi!! A szociális ágazatokban ők a mehák akik elvégzik a piszkos munkát semmi pénzért minimálbér!
2011. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy idősotthonban
2016. okt. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!