Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYME-GEO földmérő, földrendező...

NYME-GEO földmérő, földrendezőmérnökin van ábrázoló geometria? Ha igen, mennyire durva? Keményebb mint egy gépészmérnökin?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én BME-re jártam építőre, az elején a földmérőkkel együtt voltunk és van ábgeo.

Gépészeknél nem tudom milyen lehetett, nálunk tanárfüggő volt, én eléggé megszívtam egy idióta nővel.

A szobatársamnak is én rajzoltam, ő 4eseket és 5ösöket kapott egy másik tanárnál, nekem viszont belekötött mindenbe.

2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gépészmérnökin durvább, sőt, biztos vagyok benne. Én Nyme-geo-n másodéves vagyok, egy félév erejéig volt ábrázoló geometria (második félévben), és nem volt nehéz. Itt leginkább az analitikus geometria, trigonometria, stb. a valóban szükséges.
2011. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt hogy nem durva csak az jelenti ki aki nem ide jár, rengetegen vették fel 3adjára is (2év csuszás),rengetegen hagyták itt miatta a sulit is, jelenleg 1 idős ember tartja, igaz angyon jól leadja de meg is követeli, ez nem magolos tantárgy inkább érezni kell, na most kinek hogy fekszik, hallottam olyan szakokat, ahol sokkal könnyebb
2012. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!