Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó gimik budapesten a 6. ,7....

Jó gimik budapesten a 6. ,7. ,13. ,14. , kerületben?

Figyelt kérdés
Elég gyenge vagyok matekból, viszont nyelvekből és humán tárgyakból jó vagyok.7.végén matekból 4est a többiből 5öst kaptam.Eddig angolt tanultam, ez egész jól megy de szeretnék még minimum 1 nyelvet tanulni.A felvételi feladatsorok amiket eddig megcsináltam, viszont elég rosszul sikerültek.Hová vesznek fel embereket jó eredményekkel (szóbeli, versenyek, bizonyítvány)de nem túl jó felvételivel?
2011. okt. 8. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A felvételi mindenhova számít szóval ha nagyon gyenge akkor lehet akármilyen jó a bizonyítvány jobb helyekre így nem vesznek fel.A versenyek külön nem számítanak,az csak szóbelinél jelent előnyt.

Először nézz körbe googlen,aztán kérdezz rá konkrétan valamelyik gimire,azokra szoktak válaszolni.

2011. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg berzsenyi, szinyei, madách, veres pálné, németh lászló, teleki blanka?
2011. okt. 9. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Berzsenyiiiiiiiiiiii!
2011. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Berzsenyiről kicsit bővebben?
2011. nov. 26. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Berzsenyiről: bőven beleesik a jó gimik halmazba, van 4 osztály, ezen belül 7 tagozat: humán, fizika és kémia-biosz, matek, angol- német/olasz/francia. Angolból sávos nyelvoktatás van, azon a szinten fogod tanulni, amelyiken jelenleg tudod, ezen nem kell aggódni. Tehetséggondozó felvételit mindenképpen kérnek, a humán tagozatokon magyarból, a reálosokon matekból. Nagyon örülnek a versenyeknek, ha beviszed szóbelin, de a pontokat a szóbelire leginkább a tudásodra kapod. A felvételi miatt ne aggódj, nagyon sok időd van még ahhoz, hogy felzárkózz annyira, hogy írhass egy minimum 80 százalékosat matekból (megjegyzem, nekem tavaly 31 pontra sikerült a tehetséggondozó, aztán mégis itt vagyok)! A társaság nagyon jó, a diákok imádnak odamenni a nyolcadikosokhoz, akik jönnek felvételit írni meg szóbelizni :D.
2011. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nyelv tagozaton mennyire hatásos a nyelvoktatás?főleg francia érdekelne...köszi h ennyit segítesz:)
2011. nov. 26. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
sajna a d-ről nem sokat tudok, és ez a "sűrítsünk be 3 tagozatot egy osztályba" dolog is csak az idei tanévben indult el, de ahogy látni szoktam kiírva, rendszeresen nyernek oktv versenyeket a diákok franciából.
2011. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
húúh köszi mindenképpen megjelölöm:)) már csak az a kérdés hogy első vagy második legyen-e..
2011. nov. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!