Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-s tanfolyamra keveset...

OKJ-s tanfolyamra keveset kell tanulni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt kimondta? felsőfokú okj-s képzettségem van, sokszor egy tantárgyra többet tanultam, mint egész érettségire és nem azért mert túl buzgó vagyok, hanem azért hogy legalább átmenjek az adott tantárgyból.Függ attól mit tanulsz és mennyire veszed komolyan
2011. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Relatív. Én pl gyógyszertári asszisztensnek tanulok és itt bizony kell tanulni napi szinten, hiszen van orvosi latin, anatómia, kémia, mikrobiológia (hogy csak párat említsek) és egyik sem könnyű. Zömében a 3-os biosz anyagot vesszük tripla emelt szinten, és ugye valakinek még a középszint is gondot okozott gimiben tehát... de el lehet végezni, csak ne abból indulj, hogy majd Hawaii lesz és nem kell csinálnod semmit, mert akkor nagyot fogsz csalódni (mint én).
2011. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felsőfokú okj-s képzésre járok!
2011. okt. 12. 13:48
 4/6 anonim válasza:
Én is felsőfokú OKJ-s képzésre járok. Sztem sokat kell tanulni (legalábbis többet, mint amire számítottam), minden órán 10-15 oldalt írunk, minden második héten dogát írunk + lesz egy csomó vizsgánk. Ja, és elég szigorúan osztályoznak, ha három kérdésre nem tudod a választ, 3masnál jobbra már ne is számíts.
2011. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért becsüli le mindenki az OKJ-s végzettségeket, jó vannak amik egy kalap ...-ot nem érnek, de jópár igen komoly szakmai tudást igényel, pl.: egy CAD/CAM informatikushoz vagy egy mérlegképes könyvelőhöz azért kell a tudás is, nemcsak elvégzem valahogy azt jól van....
2011. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most indulok. 9-10 évfolyam hat hónap alatt!! Mire számitsak??? Tudja e valaki hogy milyen gyakran kell menni? A hét minden napján??
2011. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!