Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen van Magyarországon!?

Ilyen van Magyarországon!?

Figyelt kérdés
Tehát megírtam a történelem témazáró dolgozatot és a tanár az enyémet ki sem javította mert hogy szerinte puskáztam, hogy hasonlít a tankönyvi anyaghoz... és beírt egy szép nagy egyest... azért szerintem a szánalmas az ilyen...
2011. okt. 19. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a tanár utólag nem köthet bele a dolgozatodba, legalábbis itt még a házirendben is benne van azt hiszem. Szóval még akkor sem, ha totál ugyanazt írtad TE és a padtársad, szóról szóra. Az már más kérdés hogy a tanárok ezt áthágják. Tessék reklamálni, aztán meglátjuk mi lesz.
2011. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tévedés. A tanár utólag megállapíthatja a puskázást. Sőt, többnyire akkor állapítja meg. Az más kérdés, hogy jobb helyeken meg szokás beszélni.


A kérdés, hogy tudod-e az anyagot. Mert ha igen, kellő tisztelettel (négyszemközt, hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe) mondd el neki, hogy persze hogy hasonlít, hiszen arról írtál. És meg is bizonyosodhat, ha szóban megkérdez (ezt persze csak akkor érdemes mondani, ha biztos vagy benne, hogy legalább annyira tudod, amennyire leírtad). A normális tanárok lehet, hogy sietnek, de nem szokták rossz néven venni, ha valaki - tisztelettel - védi az érdekeit. Persze a hangszínen sok múlhat.

2011. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És puskáztál?
2011. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, hisz veled megtörtént.


Végül is mi a kérdésed?

2011. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!