Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megéri fodrásznak...

Szerintetek megéri fodrásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Pro-és kontra érveket szeretnék. Tapasztalatoknak örülnék leginkább, de minden véleményre kíváncsi vagyok.
2011. okt. 20. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed saját vállalkozásra és lenne egy hűséges vevőköröd és még azok is hoznának vevőket akkor megérné. Ha saját vállalkozásod van akkor valamivel többet kaphatsz mint hogy máshol dolgozz de ez is olyan hogy nem halsz éhen és van villanyod fűtésed meg vezetékes vized.
2011. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokkal többet fogsz vele érni mint egy állás nélküli diplomás. A LÉNYEG AZ, HOGY PÁR ÉV ÉS MINDENKI RÁJÖN, HOGY NEM KELL FŐISKOLÁRA MENNI MINDENKINEK. Anyagilag is meg fog változni a helyzet szerintem a szakmák irányában.
2011. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

17:35 - Na mi van ember, nem volt elég pontod a ponthatárhoz? Ennyi szabadidőd van már neked is a diplomások fikázásához? Mond ezeket egy mérnöknek vagy informatikusnak, úgy körberöhögnének téged, hogy csak na.


Szakmákkal sem lehet kaszálni Magyarországon. Általános munkanélküliség van. Köszönjük emeszpé, köszönjük fidesz. Viszont külföldben lehet gondolkodni, pláne ha az osztrák határ mellet laksz.

2011. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegnapi 23.07-nek!


Saját céggel rendelkező mérnök-közgazdász házaspár vagyunk. De azért csókollak Téged.

2011. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ezt a mérnök férjem mondta és egyáltalán nem röhögi körbe senki. Sőt, ő az aki elég erősen azon a véleményen van, hogy a "fenének sem kell ennyi diplomás".
2011. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha szeretnél a szakma elvégzése után saját lábra állni akkor mindenképp válaszd azt. Elvégzel egy szakmát és ha végeztél vele lesz tapasztalatod, gyakorlatod és adnak munkát! E mellett bármikor elmehetsz főiskolára vagy bárhova tovább tanulni! Viszont ha elmész egy sima érettségire vedd figyelembe, hogy a tovább tanulást tudják-e finanszírozni a szüleid, mert sajnos érettségi kell, viszont nagyjából semmit nem érsz vele mert nem kapsz munkát. Lásd: én elmentem egy vendéglátós középiskolába kaptam szakmát, azonnal volt munkahelyem és kerestem 19évesen 200e ftot. Volt egy barátnőm érettségivel nagy szerencséjére, valaki betudta szorítani egy szoliba havi 80e ftért.
2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!