Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Éhségsztrájkolnak az SZTE-s...

Éhségsztrájkolnak az SZTE-s diákok. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Szerintetek sikerül elérniük ezzel valamit az új felsőoktatási törvénnyel kapcsolatban?


2011. okt. 22. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem lesz köztük egyik sem elhízott!:)

Azt remélem hogy sikerül elérniük azt amit szeretnének, de én személy szerint az éhségsztrájkkal soha nem tudtam egyetérteni. Hát ne egyen, és akkor az a törvényhozókat miért is érdekelné.

2011. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit érnek el vele, mint mikor Bp.-en a tereken bohóckodnak (lásd holnap) = semmit.
2011. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem is ez jutott eszembe, hogy legalább leadnak pár kilót:)De szerintem jó, hogy összefogtak, mert nagyon gáz ez az új törvény úgy, ahogy van:(

Amúgy én is SZTEs vagyok, gondolkoztam, hogy megyek:)

Mi lesz holnap Pesten?Nem hallottam még róla.

2011. okt. 22. 09:49
 4/15 anonim ***** válasza:
27-n pedig a PTE megy demonstrálni BP-re! :-)
2011. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Ez a neve: "Nem tetszik a rendszer?!"


Nekem sem tetszik, de attól, hogy kiabálunk (esetleg szétverjük a várost - bár az inkább csak a jobbik szokása), nem fog változni semmi.

2011. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Te is mész?:)
2011. okt. 22. 09:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mi ellen sztrájkolnak? Ezt hadd kérdezzem már meg, mert nem figyeltem a híreket, viszont érintene. Tudom, picit lemaradtam, bocsika.
2011. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz, hanem menj, és igenis fogj össze velük te is!!! Ha nem is éhség sztrájkolsz,de mint szimpatizáns szerintem ott a helyed!

Első voltam.

2011. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megunják és hazamennek minden tüntetés így ér véget.
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért is?
2011. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!